iNFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

... jsou umístněny ZDE.

Zápis pro ukrajinské prvňáčky
13.4.2022

Pro budoucí prvňáčky z Ukrajiny, kteří pobývají ve spádové oblasti naší školy, je stanoven zápis. Více ZDE.

Zdražení ISIC průkazu od 1.6.
21.3.2022

Cena ISIC průkazu se od 1.6. zvyšuje o 100 Kč. Tedy z 250 na 350 Kč. Více info ZDE

Uzavírka Palackého ulice
3.12.2021

Tato uzavírka měla být původně pouze do Vánoc 2021. Prodlužuje se do 31. 8. 2022. Podrobnosti ZDE.

Nepostrádáte něco?
24.9.2021

Obnovili jsme fotogalerii nalezených věcí. V pravém pruhu našeho webu - sekce ztráty a nálezy 2021/22.

20.4.2021

Víte, kdo jsou naše jedničky? Podívejte se....

Jaké prázdniny jsou nejlepší?
někde ve městě
u babičky/dědy
doma
u rybníka, či řeky
na horách
u moře

Naši atleti na krajském finále

Vloženo: 26.5.2022 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 262x | Zatím neupraveno
Koncem května v Děčíně naši atleti znovu porovnali síly, a to v krajském finále "Poháru rozhlasu".

Družstvo mladších kluků ze 6. a 7. tříd - jmenovitě Amr Abdulghami a Christopher Vanke ze 6.B, Patrik Smrž ze 7.A, Prokop Hanzlík, Jan Klimša a Šimon Štochl ze 7.B a Jiří Pejša, Oliver Vagel a Tomáš Vancl ze 7.C obsadilo krásné 5. místo.

Družstvo mladších dívek ze 6. a 7. tříd - jmenovitě Kateřina Foldová ze 6.C, Anneli Henychová ze 6.B, Sophie Dvořáková, Viktorie Grée, Linda Léblová a Stázka Poková ze 7.A a Eliška Beránková, Nela Korfová a Nina Stříbrská, obsadilo úžasné 2. místo.

A družstvo starších děvčat z 8. a 9. tříd - jmenovitě Milada Hrbková z 8. C, Laura Coverini, Jiřina Kindlová a Denisa Petříčková z 9. A, Bára Vavreinová, Nina Tetřevová, Klára Skálová a Majda Léblová z 9. B a Lili Kindlová z 9. C nad všemi družstvy Ústeckého kraje zvítězilo a dovezli spolu s největším pohárem i zlaté medaile.

Všem atletům i atletkám děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Květa Belzová, učitelka tělesné výchovy

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.