Dubnové třídní schůzky (TS)
12.4.2024

TS informativní (pro celou třídu) proběhnou 23. 4.  od 16.00 pro všechny třídy I. stupně

Třída VII. B má celotřídní schůzky od 17.00.

Rodiče žáků, kteří vyjíždějí do Normandie mají TS od 16.30 do 17.00.

Ostatní třídy II. stupně mají možnost tzv. tripartitních třídních schůzek. Rodič se svým potomkem si zvolí čas a navštíví konkrétního učitele.

Odkaz k přihlašování na tripartitní TS dostanou rodiče od svého tř. učitele. Rodiče se na ně budou moci přihlásit od 16. 4.  do 22. 4. do 15.00.

Mimořádné ředitelské volno
10.4.2024

Vážení rodiče, z důvodu nahlášené odstávky vody v oblasti školy a ŠJ vyhlašuje ředitel školy na pondělí 15. 4. 2024 mimořádné ředitelské volno. Oběd bude všem žákům hromadně odhlášen.

Pro žáky 1. - 3. tříd nabízíme pobyt v ŠD (viz zpráva v edookitu).

Ředitelské volno se netýká tříd VI. B, III.C, IV. C a V. C - jejich předem nahlášená mimoškolní akce (výlety a školy v přírodě) se konají.

Pozvání na další akci turistického kroužku! Dne 13. 4. jedeme jako každý měsíc vyvenčit pejsky do žimského útulku.
9.4.2024

Info ZDE (Velikost: 130.45 kB)

Školní psycholožka
2.2.2024
Po letech snahy se nám podařilo obsadit pozici školního psychologa v naší škole. V rámci základních škol je to rarita, neboť školních psychologů je v Ústeckém kraji zásadní nedostatek.

Od 5. 2. 2024 bude tuto funkci v naší škole zastávat Mgr. Lenka Petrželková, absolventka Univerzity Karlovy (a také naší základní školy).

Bude u nás působit každé pondělí a úterý. Zbytek týdne je zaměstnána v teplické Pedagogicko psychologické poradně.

Všem žákům se postupně představí během prvních únorových dnů.

Rodiče o paní psycholožce dostali zprávu prostřednictvím edookitu.

Více informací ZDE.
4.12.2023

Víte, kdo jsou naši sponzoři? Z 99% je tvoří naši rodiče (příp. jejich firmy) a my jim za to DĚKUJEME. Více na této stránce.

Cítíš se ve škole bezpečně?
a) Ano
b) Ne

Elektronické platby

Vloženo: 17.2.2022 | Autor: Chalupny | Zobrazeno: 23220x
Od dubna 2015 lze některé platby provádět elektronicky. Jedná se o platby za stravné, školní družinu, výlety, školy v přírodě a za pracovní sešity. Tento způsob plateb i upřednostňujeme a za dodržení níže uvedeného postupu děkujeme. Pouze při uvedení variabilního symbolu a zprávy pro příjemce můžeme platbu identifikovat.

Variabilní symbol pro všechny platby za Vaše dítě je po celou dobu školní docházky stejný. Jedná se o čtyřmístné číslo, které bylo rodičům sděleno na třídní schůzce učitelkou nebo vychovatelkou.

Ad platby za školní družinu

číslo účtu: 269 410 125/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: budete/byli jste informováni vychovatelkou

zpráva pro příjemce: DRUZINA - příjmení dítěte, třída (např.: "DRUZINA - Šebestová, 3. B")

Ad platby za školu v přírodě/výlety/akce

číslo účtu: 269 410 301/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: budete/jste vždy dopředu třídní učitelkou informováni

zpráva pro příjemce: SVP - příjmení dítěte, třída (např.: "SVP - Šebestová, 3. B")

Ad platby za obědy

číslo účtu: 269 409 570/0300

variabilní symbol: viz výše

částka a datum splatnosti: libovolné

zpráva pro příjemce: STRAVNE - příjmení dítěte, třída (např.: "STRAVNE - Šebestová, 3. B")

Po přijetí platby na účet budou žákovi automaticky přihlášeny obědy varianty č. 1 na každý další den, změnit či odhlásit obědy lze telefonicky nebo emailem nebo na terminálu v šj nebo na tomto webu  - tam můžete  i sledovat připsání platby.

Ad platby za pracovní sešity

číslo účtu: 269 409 992/0300

variabilní symbol: viz výše

zpráva pro příjemce: PS - příjmení dítěte, třída (např.: "PS - Šebestová, 3. B")

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.