iNFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

... jsou umístněny ZDE.

Zápis pro ukrajinské prvňáčky
13.4.2022

Pro budoucí prvňáčky z Ukrajiny, kteří pobývají ve spádové oblasti naší školy, je stanoven zápis. Více ZDE.

Zdražení ISIC průkazu od 1.6.
21.3.2022

Cena ISIC průkazu se od 1.6. zvyšuje o 100 Kč. Tedy z 250 na 350 Kč. Více info ZDE

Uzavírka Palackého ulice
3.12.2021

Tato uzavírka měla být původně pouze do Vánoc 2021. Prodlužuje se do 31. 8. 2022. Podrobnosti ZDE.

Nepostrádáte něco?
24.9.2021

Obnovili jsme fotogalerii nalezených věcí. V pravém pruhu našeho webu - sekce ztráty a nálezy 2021/22.

20.4.2021

Víte, kdo jsou naše jedničky? Podívejte se....

Jaké prázdniny jsou nejlepší?
někde ve městě
u babičky/dědy
doma
u rybníka, či řeky
na horách
u moře

Sbírka pro Majdalenku ve strašidelné škole

Vloženo: 3.11.2021 | Autor: Hellerova | Zobrazeno: 684x | Zatím neupraveno
Při příležitosti letošního lehce opožděného halloweenského večera se naše škola v pondělí 1. 11. proměnila ve strašidelnou.

Odvážlivci z řad našich žáků a rodičů se vydali do dvou pater školy, kde na ně číhala školní strašidla. Do zvuků hororové hudby se ozývaly výkřiky dětí i dospělých, o jejichž strašení se postarali zástupci školního parlamentu. Během večera prošlo potemnělými chodbami 246 dětí, které našly odvahu podepsat se na listinu střeženou osvícenou lebkou. Za svou odvahu byli všichni sladce odměněni.

Součástí cesty strašidelnou školou byla charitativní finanční sbírka „Pro Majdalenku“. Majdalenka je roční holčička, která trpí onemocněním SMA. Majdalenky maminka v nedávné době také pracovala na naší škole jako paní učitelka.

Děti, jejich rodiče, pedagogové i další zaměstnanci školy přispívali dobrovolnou částkou do připravené kasičky, která se nádherně zaplnila na celkovou částku 32 200 Kč. Všechny peníze převedeme na transparentní účet, tak aby mohly být využity pro lehčí život Majdalenky. Číslo tohoto účtu je: 240 20 29 307 / 2010. Na tento účet mohou zájemci přispívat i nadále. Zde můžete účet sledovat.

Moc všem děkujeme.

Šárka Laštovková, zástupkyně ředitele

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.